Leštění

Dle přání a požadavku zákazníka vypracujeme dutinu formy do různých úrovní povrchu – od leštění pod chemické dezénování nebo pokovování až po vysoké či zrcadlové lesky pro optické díly osvětlovací techniky

Eutech
Eutech

Tušírování

Pomocí tušírovacího lisu můžeme produktivně a kvalitně slícovat dělící rovinu formy a tím docílit minimální optické stopy na finálním výlisku – díle.

Výroba elektrod

Tříosé vysokorychlostní obráběcí centrum speciálně upravené pro obrábění grafitových elektrod včetně laserové brány pro kontrolu nástrojů, krytování měřících a pohonných prvků a uzavřeného okruhu odsávání pracovního prostoru

Eutech
Eutech

Konstrukce a technologie

Zkušené a vysoce kvalifikované konstrukčně technologické oddělení, pracující se systémy:

  • Software CAD: Solidworks, Rhinoceros
  • Software CAM: HSM Works
  • Software CAE: v případě zájmu zajistíme analýzu vstřikování plastů pomocí software Cadmould 3D
  • Zpracovávané datové formáty : step, igs, x_t, dwg, dxf

CNC obrábění

Jsme vybaveni třemi tříosými obráběcími centry pro třískové silové obrábění, která pracují v rozsahu otáček vřetene 10.000 – 14.000 ot./min. Pokud potřebujeme dosáhnout vysoké kvality obráběného povrchu, tak využíváme urychlovací hlavy pro dosažení až 80.000 otáček/min.

V oblasti netřískového obrábění disponujeme třemi elektroerozivními hloubícími stroji a elektroerozivní drátovou řezačkou včetně vrtačky pro nastřelování startovacích otvorů.

CNC obrábění

Kontaktní formulář